Kontakt EDC Bornholmerbo

Kontakt EDC Bornholmerbo

EDC BornholmerBo
Tornegade 1-3, 3700 Rønne
Telefon: 56955683
Fax: 56955684
Email: 371@edc.dk

CVR nr. 30094808

Forsikring:

EDC BornholmerBo har tegnet ansvarsforsikring og garantistillelse hos Tryg Forsikring, Klausdalsbrovej 601, 2750 Ballerup, tlf. nr. 7011 2020, www.tryg.dk.
Forsikringen dækker kun formidling af ejendomme beliggende i Danmark, som foretages fra kontorer beliggende i Europa.

Virksomheden og de ansatte ejendomsmæglere i virksomheden er medlemmer af Dansk Ejendomsmæglerforening, www.de.dk.
Ejendomsmæglerlovgivningen er underlagt Erhvervsstyrelsen, se www.erhvervsstyrelsen.dk.

Samarbejdspartner:
EDC BornholmerBo har samarbejdsaftaler, se mere på www.edc.dk.

Carsten Schou

Carsten Schou

Ansvarlig indehaver
Ejendomsmægler MDE
E-mail: carsten.schou@edc.dk
Mobil: 20125683

Kurt Mortensen

Kurt Mortensen

Ansvarlig indehaver
Ejendomsmægler & Valuar MDE
E-mail: kurt.mortensen@edc.dk
Mobil: 20215905

Dan Dellgren

Dan Dellgren

Ansvarlig indehaver
Ejendomsmægler MDE
E-mail: dan.dellgren@edc.dk
Mobil: 20138502

Steffen Damgaard

Steffen Damgaard

Ejendomsmægler & Valuar MDE
E-mail: steffen.damgaard@edc.dk
Mobil: 20296800

 

Bo Sonne

Bo Sonne

Ejendomsmægler & Valuar MDE
E-mail: bo.sonne@edc.dk
Mobil: 40456683

Torben Nielsen

Torben Nielsen

Sagsbehandler
Torben.steenberg.nielsen@edc.dk
Mobil 56955683

 

Jane Frandsen

Jane Frandsen

Sagsbehandler
E-mail: jane.frandsen@edc.dk
Mobil: 56955683

 

Henriette Müller-Byder

Henriette Müller-Byder

Sekretær
E-mail: henriette.byder@edc.dk
Mobil: 56955683